FURNITURE / Tables / Coffee table 7416405
nr 741 6405
COFFEE TABLE
late 19th century, walnut/mahogany, length: 103, width: 63, height: 72, wear.
Sent 1800-tal, Valnöt/mahogny, längd: 103, djup: 63, höjd: 72
Condition: slitage
800
SEK 950
Monday February 20 2012
at 19:42:22
350 kr
350 kr
500 kr
500 kr
600 kr
750 kr
900 kr
850 kr